brukowa kostka


Kostka brukowa dzieli się na kilka rodzajów. Behaton to uniwersalna kostka brukowa , którą z powodzeniem wykorzystuje się tak na prywatnych posesjach, jak i do układania przemysłowych powierzchni. Dzięki swojemu typowemu kształtowi zazębia się, co pozwala układać stabilne powierzchnie, mogące przenosić duże obciążenia mechaniczne. Kostka brukowa Behaton produkowana jest w 5 kolorach: grafit, szry, melanż, brąz oraz rubin. Kolejną odmianą jest kostka brukowa ceny Holland, która dzięki swej prostocie pasuje idealnie do układania ciągów pieszych, ścieżek rowerowych, parkowych alejek a także różnego rodzaju użytkowych powierzchni. W połączeniu z bogatą kolorystyką stanowi niewyczerpane źródło pomysłów, z którego czerpie się podczas realizacji rozmaitych projektów. Uni Decor to niezwykle funkcjonalny rodzaj kostki brukowej. Zespolenie w jeden kształt kwadratu i ośmiokąta daje po położeniu efekt wykonania powierzchni z dwóch osobnych elementów. Specyfika kształtu pozwala przygotowywać bardzo dekoracyjne powierzchnie, łatwe w ułożeniu i funkcjonalne.

kostka brukowa ceny

adesilex do płytek

Adesilex nie można stosować na podłoże wykonane z betonu prefabrykowanego a także na powierzchnie pionowe narażone na silne ruchy poprzeczne i wibracje. Odnosi się to np. do drewna lub fibrobetonu. Mało tego Adesilexu nie powinno się stosować na powierzchnie wykonane z metalu, jak również do montażu płytek ceramicznych, gdzie warstwa kleju jest grubsza niż 5 mm. Przed nałożeniem Adesilexu p9 do płytek należy właściwie przygotować podłoże. Powinno być ono równe, wytrzymałe, stabilne, suche, pozbawione tłuszczu, czyste, bez jakichkolwiek resztek czy zanieczyszczeń. Za to świeże cementowe podłoża, na które kładzie się zaprawę adesilex powinny być właściwie wysezonowane tzn. powinny schnąć przez przynajmniej osiem dni na każdy jeden centymetr grubości warstwy posadzki albo tynku. Cementowe podłoża muszą schnąć co najmniej cztery tygodnie chyba, że zostały wykonane z użyciem specjalistycznych,

Hydroizolacja w płynie ceny

Płytki ceramiczne, położone na podłodze albo ścianach w kuchni oraz łazienki są w głównej mierze zagrożone wilgocią. Pomimo korzystnych parametrów oraz użycia właściwych zapraw klejowych, jedynie okładziny mogą nie ochronić ścian przed destrukcyjnym działaniem wody. Wykonanie dodatkowej powłoki hydroizolacyjnej z folii w płynie pod płytkami spowoduje, że nawet jeżeli wilgoć przedostanie się fugami, ścianie nie grozi rozwój grzybów i pleśni. folia w płynie stosowana jest we wszystkich lokalach , które narażone są na wzmożony kontakt z wodą: w kuchni, toalecie, pralni, natryskach czy pływalni.